Головна мета місії - знайти можливі ознаки життя на Марсі, а також допомогти вченим зрозуміти, чи зможуть умови на Марсі змінитися в майбутньому так, щоб він став придатним для життя людей.
КИЇВ. 3 січня. УНН. Китайський зонд \"Тяньвень-1\" до ранку неділі подолав понад 400 мільйонів кілометрів і, як очікується, вийде на орбіту Марса в наступному місяці. Про це з посиланням на Національне космічне управління Китаю (CNSA) повідомляє Xinhua, передає УНН.
КИЇВ. 28 серпня. УНН. Китайський зонд для вивчення Марса “Тяньвень-1” за 36 днів польоту подолав близько 100 млн км, політ проходить успішно. Про це в п’ятницю повідомило Державне космічне управління КНР, пише УНН.
КИЇВ. 16 грудня. УНН. Капсула, що може повертатися, китайського безпілотного космічного апарату “Чаньє-5” із зразками місячного грунту успішно приземлилася на півночі КНР. Про це повідомило Китайське національне космічне управління, пише УНН.
Китайська автоматична місячна станція \"Чан\'е-5\" у неділю ввечері повинна здійснити посадку на Місяць для збору зразків породи з природного супутника Землі.
Главная цель миссии - найти возможные признаки жизни на Марсе, помощь ученым понять, смогут ли условия на Марсе измениться в будущем так, чтобы он стал пригодным для жизни людей.