Головна мета місії - знайти можливі ознаки життя на Марсі, а також допомогти вченим зрозуміти, чи зможуть умови на Марсі змінитися в майбутньому так, щоб він став придатним для життя людей.
Главная цель миссии - найти возможные признаки жизни на Марсе, помощь ученым понять, смогут ли условия на Марсе измениться в будущем так, чтобы он стал пригодным для жизни людей.
КИЕВ. 10 февраля. УНН. Беспилотный космический аппарат КНР “Тяньвэнь-1” в среду успешно достиг первичной эллиптической орбиты Марса и приступил к корректировке траектории движения. Об этом сообщило Центральное телевидение Китая, пишет УНН.
КИЕВ. 3 января. УНН. Китайский зонд \"Тяньвень-1\" до утра воскресенья преодолел более 400 миллионов километров и, как ожидается, выйдет на орбиту Марса в следующем месяце. Об этом со ссылкой на Национальное космическое управление Китая (CNSA) сообщает Xinhua, передает УНН.
КИЇВ. 3 січня. УНН. Китайський зонд \"Тяньвень-1\" до ранку неділі подолав понад 400 мільйонів кілометрів і, як очікується, вийде на орбіту Марса в наступному місяці. Про це з посиланням на Національне космічне управління Китаю (CNSA) повідомляє Xinhua, передає УНН.
КИЕВ. 12 февраля. УНН. Беспилотный космический аппарат “Тяньвэнь-1” отправил на Землю видео, сделанное с орбиты Марса. Ролик опубликовало Центральное телевидение Китая, передает УНН.
Космічний зонд «Аль-Амаль» (у перекладі – «Надія»), побудований в Об’єднаних Арабських Еміратах, вийшов на орбіту навколо
Як повідомив Центр управління польотами, зонд за сім місяців подолав 300 мільйонів миль і почав обертатися по орбіті навколо
Апарат має залишатися на орбіті протягом всього марсіанського року, тривалість якого майже вдвічі більша за земний. Космічний зонд має...