Наприкінці липня, 21 і 29 числа, Землю накриє магнітна буря силою у два бали. Метеочутливі люди можуть відчувати слабкість, запаморочення, перепади настрою.
До кінця 2018 року сила бур піде на спад - кожні 11 років магнітне поле Сонця по черзі то посилюється, то слабшає. Вчені очікують, що період затишшя настане в кінці 2018 - першій половині 2019 років.
Можливе погіршення загального самопочуття, порушення сну, головні болі, знесилення, дратівливість, агресивність, страхи, занепокоєння і різка зміна настрою.
Геомагнітні бурі є одним з видів геомагнітної активності. Вони є проявом посилення кільцевого струму Землі, постійно існуючого в області радіаційних поясів Землі.
Сьогодні, 16 січня, прогнозуються магнітні збурення, близькі до магнітної бурі першого рівня G1. Вони здатні впливати на енергетичні системи та космічні апарати.
КИЇВ. 12 квітня. УНН. Жителів Землі 12 квітня чекає магнітна буря, прогнозують астрономи з російської лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, передає УНН.
КИЇВ. 7 жовтня. УНН. Завтра, 8 жовтня, в Україні очікується магнітна буря рівня G1 та одна магнітна буря. Про це повідомляє УНН з посиланням на Лабораторію рентгенівської астрономії Сонця.
За даними сонячних обсерваторій SDO та SOHO, від поверхні світила внаслідок сильного спалаху 20 серпня відокремилася найбільша хмара заряджених частинок.
Вчені з лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН зафіксували у вівторок, 14 травня, найпотужнішу за півтора року магнітну бурю, що випала на Землю. Її віднесли до категорії третього рівня.
КИЇВ. 28 листопада. УНН. На вихідних 1 грудня очікуються магнітні збудження близькі до магнітної бурі першого рівня G1 та 2 грудня очікується магнітна буря рівня G1. Про це повідомляє УНН з посиланням на Лабораторію рентгенівської астрономії...
Вона походить від сильного спалаху на Сонці, який може з'явитися з дня на день. Це може призвести до значних збоїв у роботі зв'язку та енергосистем на Землі.