Вона походить від сильного спалаху на Сонці, який може з'явитися з дня на день. Це може призвести до значних збоїв у роботі зв'язку та енергосистем на Землі.
Наприкінці липня, 21 і 29 числа, Землю накриє магнітна буря силою у два бали. Метеочутливі люди можуть відчувати слабкість, запаморочення, перепади настрою.
У суботу, 13 квітня, Землю накриє потужна магнітна буря, яка може призвести до збоїв у роботі електронного обладнання, а також погіршення самопочуття людей.
До кінця 2018 року сила бур піде на спад - кожні 11 років магнітне поле Сонця по черзі то посилюється, то слабшає. Вчені очікують, що період затишшя настане в кінці 2018 - першій половині 2019 років.
Можливе погіршення загального самопочуття, порушення сну, головні болі, знесилення, дратівливість, агресивність, страхи, занепокоєння і різка зміна настрою.
Сьогодні, 16 січня, прогнозуються магнітні збурення, близькі до магнітної бурі першого рівня G1. Вони здатні впливати на енергетичні системи та космічні апарати.
Геомагнітні бурі є одним з видів геомагнітної активності. Вони є проявом посилення кільцевого струму Землі, постійно існуючого в області радіаційних поясів Землі.
КИЇВ. 7 жовтня. УНН. Завтра, 8 жовтня, в Україні очікується магнітна буря рівня G1 та одна магнітна буря. Про це повідомляє УНН з посиланням на Лабораторію рентгенівської астрономії Сонця.
КИЇВ. 12 квітня. УНН. Жителів Землі 12 квітня чекає магнітна буря, прогнозують астрономи з російської лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, передає УНН.