КИЇВ. 14 червня. УНН. Вчені з Університету Британської Колумбії повідомили про створення універсальної донорської крові. На це пішло чотири роки досліджень, пише УНН з посиланням на матеріал наукового видання Science.
Дослідники з Університету Британської Колумбії в Канаді виявили в кишечнику людини мікроорганізми, які можуть перетворити другу групу крові на універсальну. Фахівці припускають, що в разі подальшого успіху їх експеримент може повністю змінити сферу донорства і переливання крові.
У ході розробки вакцини вчені вставили S-білок, який бере участь у зараженні коронавірусом здорових клітин, всередину аденовірусу, що викликає звичайну застуду.
Стародавні \"тихі\" гени людини можуть активувати імунну систему на ефективну боротьбу з онкологічним захворюванням. Революційне відкриття зробили канадські вчені.
Вчені зі Стенфорда почали клінічні випробування універсальної вакцини від раку. Використання цієї вакцини дозволило вилікувати від різних видів раку 97% мишей, на яких випробування проводилися до цього.