У США створили найефективнішу вакцину від коронавірусу
2020-08-24 16:00
У ході розробки вакцини вчені вставили S-білок, який бере участь у зараженні коронавірусом здорових клітин, всередину аденовірусу, що викликає звичайну застуду.
КИЇВ. 28 січня. УНН. Вчені з Гонконгу повідомили, що вони розробили вакцину від смертельного коронавірусу. На її клінічні випробування знадобиться мінімум рік. Про це повідомляє УНН з посиланням на South China Morning Post.
В Італії заявили про створення вакцини проти коронавірусу, що дозволяє уникнути зараження. Про це повідомило видання Mail Online.
Як наголошується, експеримент на мишах виявився успішним: після введення вакцини у мишей виробилися антитіла, здатні протистояти поширенню інфекції.
Розробники вакцини планують приступити до випробувань на людях нинішньої осені...
Американський фармацевтичний гігант Pfizer і німецька біотехнологічна компанія BioNTech почали тестування експериментальної вакцини проти коронавірусу на людях в США. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на
Як повідомляється, програма вакцинації проти коронавірусу називається BNT162. Минулого тижня учасникам дослідження в Німеччині дали дози вакцини, а нині випробування проводяться...
КИЇВ. 12 серпня. УНН. Директор Національного інституту алергічних та інфекційних захворювань США Ентоні Фаучі засумнівався у безпеці та ефективності вакцини від коронавірусу, яку напередодні зареєстрували у Росії. Таку думку Фаучі висловив у вівторок під час експертної дискусії, організованої телеканалом National Geographic, передає УНН.
Група вчених Тяньцзінського університету (Китай) повідомила про розробку потенційної пероральної вакцини від нового коронавірусу. Про це повідомляє газета \"Хуаньцю шибао\".
Для виготовлення вакцини в якості основи використовувалися пекарські дріжджі (лат. Saccharomyces cerevisiae), а S-білок (Spike-білок) нового коронавірусу - в якості мішені для генерації антитіл...
КИЇВ. 30 грудня. УНН. Вакцина, яку розробляють у партнерстві AstraZeneca і Оксфордський університет, стала другою вакциною проти коронавірусу, схвалена для використання у Великій Британії. Рішення було прийнято Агентством з регулювання лікарських засобів і товарів медичного призначення країни (MHRA), передає УНН із посиланням на Sky News.