КИЇВ. 7 червня. УНН. Протягом перших місяців пандемії кількість вуглецю в атмосфері Землі в травні досягла найвищого рівня в сучасній історії. Про це інформує УНН з посиланням на Reuters.
Вчені вперше створили систему штучного фотосинтезу, яка може використовувати вуглекислий газ з повітря, а не в рідкому вигляді. Досягнення дає надію на швидкий вихід подібних розробок з лабораторії. Результати опубліковані в журналі ACS Sustainable Chemistry &...
Французькі вчені визначили штам бактерії E.coli (кишкова паличка), яка викликала епідемію на півночі Франції, що дозволить їм покращити діагностику хвороби і виробити методи її лікування.
КИЇВ. 25 вересня. УНН. Китайські вчені розробили перший в світі штучний метод синтезу крохмалю з вуглекислого газу. Дослідження, проведене Тяньцзиньським інститутом промислової біотехнології Китайської академії наук (CAS), було опубліковано в журналі Science, передає УНН.
Щоб скоротити до 2030 року викиди в атмосферу двоокису вуглецю на третину, Міжнародний валютний фонд вважає необхідним введення по всьому світу податку на такі викиди.
КИЇВ. 5 травня. УНН. Міжнародний валютний фонд висловився за ідею запровадити податок на викиди двоокису вуглецю в повітря. Про це йдеться у доповіді МВФ, пише УНН.
Фізики із США створили особливі “наноголки“ з графену і міді, які використовують енергію електричного струму для перетворення вуглекислого газу, СО2, в молекули етанолу, звичайного спирту.