Вчені розробили імплантати, що притягують ракові клітини
2015-09-09 10:01
КИЇВ. 9 вересня. УНН. Американські вчені розробили спеціальні імплантати, здатні притягувати до себе ракові клітини, що циркулюють в організмі. Про це УНН передає із посиланням на ВВС.
Дослідники з Базельського університету (Швейцарія) провели досліди на мишах, яким вживили клітини раку грудей людини, і, завдяки комбінації двох препаратів, перетворили їх на жирові клітини, зупинивши метастазування. Робота опублікована в журналі Cancer...
КИЇВ. 18 травня. УНН. Британські дослідники кажуть, що вже протягом найближчих 10 років можуть бути розроблені нові препарати, здатні зупиняти розвиток навіть найстікіших ракових клітин, які не реагують на інші процедури. Про це повідомляє УНН з посиланням на ВВС.
У новому дослідженні американські нейробіологи доводять, що навіть у похилому віці в людському мозку утворюються тисячі нових нейронів; правда, вони можуть працювати гірше, ніж ті, що сформувалися у дитинстві.
З плазми людей, які перехворіли на COVID-19, мікробіологи виділили антитіла, які нейтралізують коронавірус. Випробування поки пройшли тільки на мавпах, попереду - клінічні випробування на людях.
Американські вчені Стенфордського університету вперше в історії змогли зупинити старіння людських клітин. Матеріал засвоював поживні речовини і позбувався клітинного сміття, про це йдеться на сайті навчального закладу.
Інженери MIT зробили прорив у розробці водневих нанобатарів, що використовують реакцію розщеплення води. Зарядка стане швидшою, втрати енергії - меншими, а пристрої будуть служити довше.
Бен Тіппетт з Університету Британської Колумбії в Канаді і Девід Цанг з Мерілендського університету в США заявили, що розробили математичну модель машини часу.
КИЇВ. 27 лютого. УНН. Китаї розробили і опублікували виробничий стандарт на людські ембріональні стовбурові клітини (ЕСК), який дозволить унормувати розвиток відповідних клінічних досліджень і експериментів в країні. Про це повідомляють Новини Сіньхуа, передає...
Вчені Університету штату Орегон розробили самозбірні пептидні наноматеріали, які полегшують доставку ліків через клітинну мембрану. Як повідомляє Naked Science, скорочено їх позначили абревіатурою CSPN.
Нова методика дозволяє зібрати з амінокислот \"бур\", який легко проникає через клітинну мембрану. Потім можна доставити лікарські речовини всередину клітини через \"просвердлений отвір\".
Вчені з компанії Genentech заявляють про те гучно, що відкриття ними нового типу білка, здатного блокувати сигнальні процеси в категорії грамнегативних бактерій, в корені змінить медицину. Однак такі розробки з’являються досить...
Матеріал може бути використаний для виготовлення пластикових контейнерів, спортивного обладнання, автомобільних запчастин, будівельних матеріалів та інших продуктів.