Портрет Леонардо да Вінчі, зроблений в останні місяці його життя, вказав на розгадку однієї з головних таємниць в історії мистецтва. Вважається, що художник так і не встиг завершити картину «Мона Ліза», над якою працював протягом чотирьох років.
Експерименти показали, що молюск має величезну кількість нейронів не в головному мозку, а в тілі і кінцівках. Восьминога слід розглядати як організм з єдиним \"мозком\" і розумними кінцівками.
На півдні Туреччини знаходиться неймовірно древній храм, який вже давно отримав досить страшну назву – «портал в пекло». Протягом багатьох років поруч з храмом відбувалося безліч непояснених смертей: будь-яка тварина, яка виявлялася поруч з цим місцем, падала замертво при загадкових...
Над загадкою світлі уми билися 45 років. Нарешті, вдалося зрозуміти, чому в людській клітині, яка трансформується в злоякісну, втрачається фрагмент нуклеотиду транспортної РНК.
Експерименти показали, що молюск має величезну кількість нейронів не в головному мозку, а в тілі і кінцівках. Восьминога слід розглядати як організм з єдиним \"мозком\" і розумними кінцівками.
Учені з Австралії і Франції створили високоефективний алгоритм, за допомогою якого можна швидко множити великі числа, з якими використання традиційних методів неможливе.
Жінка, муміфіковане тіло якої без кінцівок і голови виявили археологи у єгипетській гробниці, була високопоставленою у релігійній ієрархії постаттю. Дослідники чотири роки ламали голову над цією головоломкою.
Американські астрономи уточнили постійну Хаббла, яка виявилася рівною 74,03 кілометра в секунду на мегапарсек. Це значення, що характеризує швидкість розширення Всесвіту, виявилося вище попередніх оцінок. Такий результат може свідчити про існування фізичних законів за межами поточних космологічних моделей.
У минулому році вчені з Швейцарії знайшли унікальний артефакт неподалік від Преле. Вони розкопали бронзову руку із золотим манжетом навколо зап’ястя. Біля руки вони виявили ребро людини і тонкий кинджал.
Британські вчені приєдналися до гонки зі створення бананів, стійких до хвороб і кліматичних змін, які загрожують доступності або навіть повного знищення цих популярних плодів.
Британські вчені приєдналися до гонки зі створення бананів, стійких до хвороб і кліматичних змін, які загрожують доступності або навіть повного знищення цих популярних плодів, повідомляє Guardian.