КИЇВ. 6 січня. УНН. Вчені з Каліфорнійського університету заявляють, що навчили штучний інтелект визначати ймовірність розвитку хвороби Альцгеймера за шість років до встановлення діагнозу. Про результати дослідження розповідається на сайті університету, передає...
Аналіз крові, який виявляє ознаки пошкодження головного мозку, може бути використаний для виявлення хвороби Альцгеймера за 10 років до появи перших симптомів, вважають вчені.
КИЇВ. 16 лютого. УНН. Український ІФА-тест на антиген визначає COVID-19 за сім днів до появи перших симптомів. Головний технолог з команди розробників компанії “Діапроф-Мед” Андрій Горлов пояснив УНН, чому принцип дії вітчизняного тесту на антиген ґрунтується саме на змиві з носоглотки та як це робить вітчизняний діагностикум...
Виконуюча обов\'язки міністра охорони здоров\'я повідомила, що лихоманка, головний біль, біль у м\'язах, у горлі, кашель і нежить - це захисні реакції організму на вірус, які допомагають з ним боротися.
Нерідко на ранніх стадіях люди не помічають, що у них лихоманка і несвідомо поширюють вірус. Мініатюрний переносний пристрій обіцяє вирішити цю проблему.
Розроблений ПЛР-тест для одночасного визначення COVID-19 і грипу особливо актуальний зараз, коли в Україні очікують сезонну епідемію грипу, відзначили вчені.
Одна з головних рис виснажливої хвороби Альцгеймера, яка характеризується когнітивним порушенням, – накопичення в мозку білка, званого бета-амілоїд. Він утворює перешкоди і зв’язується з унікальними білками на поверхні клітин мозку, що призводить до масової загибелі...
Вчені Університету штату Орегон розробили самозбірні пептидні наноматеріали, які полегшують доставку ліків через клітинну мембрану. Як повідомляє Naked Science, скорочено їх позначили абревіатурою CSPN.
Нова методика дозволяє зібрати з амінокислот \"бур\", який легко проникає через клітинну мембрану. Потім можна доставити лікарські речовини всередину клітини через \"просвердлений отвір\".