КИЇВ. 5 лютого. УНН. Вакцина від COVID-19 виробництва компанії AstraZeneca ефективна проти нового штаму коронавірусу, виявленого у Великій Британії. Про це йдеться в опублікованих у п\'ятницю результатах дослідження, проведеного співрозробником препарату, Оксфордським університетом, передає УНН.
Компанія AstraZeneca заявила, що її вакцина від коронавірусу, розроблена спільно з Оксфордським університетом, забезпечує лише обмежений захист від захворювань, викликаних південноафриканським варіантом COVID-19, що протікають у легкій формі. Як повідомила Financial Times, це показали дослідження, проведені південноафриканськими і британськими вченими.
КИЇВ. 7 лютого. УНН. Фармацевтична компанія AstraZeneca повідомила, що вакцина їхнього виробництва забезпечує лише обмежений захист від мутації коронавірусу, яку вперше виявили у Південній Африці. Про це свідчать перші результати спільного дослідження університету у ПАР та Оксфордського університету, уточнили у AstraZeneca в суботу, 6 лютого. Про це повідомляє DW, інформує УНН.
ПАР тимчасово припиняє використання вакцини AstraZeneca після того, як з\'явилися дані про те, що вона забезпечує мінімальний захист від південноафриканського варіанту COVID-19, який нині домінує в країні.
В Австрии зафиксирована крупнейшая в Европейском союзе вспышка южноафриканского штамма COVID-19. В связи с этим регион Тироль полностью закроют на 10 дней.
КИЇВ. 8 лютого. УНН. Південно-Африканська Республіка призупинила щеплення медпрацівників вакциною AstraZeneca, після того, як дослідження показали низьку ефективність вакцини проти місцевого штаму COVID-19. Про це повідомляє УНН з посиланням на AP.
Оксфордську вакцину ChAdOx1 вважають одним із фаворитів у боротьбі з пандемією COVID-19. Низка урядів уже попередньо замовила її. Утім, є у вакцини і критики.
КИЇВ. 16 лютого. УНН. Влада Південно-Африканської республіки має намір повернути Індії 1 млн доз вакцини від коронавірусу AstraZeneca, які були поставлені на початку лютого. Про це повідомила у вівторок індійська газета Economic Times, передає УНН.
Учені в усьому світі працюють над створенням вакцини проти нового коронавірусу. Якщо дослідження виявляться успішними, її випуск почнеться влітку 2020 року. Поки що найдієвішим способом боротьби залишається карантин.