Вакцина проти коронавірусу: панацея чи небезпечний експеримент?
2020-10-06 13:00
Оксфордську вакцину ChAdOx1 вважають одним із фаворитів у боротьбі з пандемією COVID-19. Низка урядів уже попередньо замовила її. Утім, є у вакцини і критики.
Німецькі науковці, які розробили протитуберкульозну вакцину-кандидатку VPM1002, перевіряють її ефективність у разі інфікування коронавірусом. Результати досліджень обнадіюють.
Учені в усьому світі працюють над створенням вакцини проти нового коронавірусу. Якщо дослідження виявляться успішними, її випуск почнеться влітку 2020 року. Поки що найдієвішим способом боротьби залишається карантин.
Експерти в усьому світі працюють над створенням вакцини проти новітнього коронавірусу. У ВООЗ сподіваються на науковий прорив до 2021-го року. Великобританія вже дає привід для таких надій.
КИЇВ. 7 лютого. УНН. Фармацевтична компанія AstraZeneca повідомила, що вакцина їхнього виробництва забезпечує лише обмежений захист від мутації коронавірусу, яку вперше виявили у Південній Африці. Про це свідчать перші результати спільного дослідження університету у ПАР та Оксфордського університету, уточнили у AstraZeneca в суботу, 6 лютого. Про це повідомляє DW, інформує УНН.
Деякі країни почали масове щеплення – чи є це початком кінця COVID-19? Наскільки безпечні щеплення – як оцінити російську вакцину? Чи довго тримаються після щеплення антитіла? Коли вакцинується Україна? На ці та інші запитання відповів імунолог