Експерти в усьому світі працюють над створенням вакцини проти новітнього коронавірусу. У ВООЗ сподіваються на науковий прорив до 2021-го року. Великобританія вже дає привід для таких надій.
Оксфордську вакцину ChAdOx1 вважають одним із фаворитів у боротьбі з пандемією COVID-19. Низка урядів уже попередньо замовила її. Утім, є у вакцини і критики.
Учені в усьому світі працюють над створенням вакцини проти нового коронавірусу. Якщо дослідження виявляться успішними, її випуск почнеться влітку 2020 року. Поки що найдієвішим способом боротьби залишається карантин.
Німецькі науковці, які розробили протитуберкульозну вакцину-кандидатку VPM1002, перевіряють її ефективність у разі інфікування коронавірусом. Результати досліджень обнадіюють.
КИЇВ. 7 лютого. УНН. Фармацевтична компанія AstraZeneca повідомила, що вакцина їхнього виробництва забезпечує лише обмежений захист від мутації коронавірусу, яку вперше виявили у Південній Африці. Про це свідчать перші результати спільного дослідження університету у ПАР та Оксфордського університету, уточнили у AstraZeneca в суботу, 6 лютого. Про це повідомляє DW, інформує УНН.
ВООЗ заявляє, що наразі у світі досліджують понад 100 можливих вакцин від коронавірусу. Майже десяток із них вже почали випробовувати на невеликих групах людей
У Росії кажуть, що створили вакцину від коронавірусу, інші країни звертають увагу на відсутність третьої фази клінічних випробувань російської вакцини.