Вчені оцінили масштаб скорочення глобального біорізноманіття та заявили, що якщо людина продовжить свою руйнівну діяльність, то Землю чекає масове вимирання тварин.
КИЇВ. 11 січня. УНН. Вживання хересу та портвейну може викликати сильне похмілля. Про це розповів учений з Брайтонського університету у Великобританії Хал Сосабовскі, передає УНН з посиланням на The Telegraph
КИЇВ. 10 квітня. УНН. Британські палеонтологи описали вимерлих голкошкірих, які виглядали настільки жахливо, що отримали назву на честь міфічного Ктулху. Про це повідомляє УНН з посиланням на Naked science.
КИЇВ. 18 лютого. УНН. Британські медики оголосили намір цілеспрямовано заразити коронавірусом групу добровольців. Про відповідні плани повідомило в середу, 17 лютого, міністерство економіки Великої Британії, передає УНН із посиланням на DW.
Сонячна активність все частіше провокує на Землі серйозні катаклізми. У зв’язку з цим вчені з Суссекського університету запропонували перенести нашу планету подалі від світила, наприклад, на орбіту Марса. Правда, для початку Червону планету треба...
Британські вчені приєдналися до гонки зі створення бананів, стійких до хвороб і кліматичних змін, які загрожують доступності або навіть повного знищення цих популярних плодів, повідомляє Guardian.
Дослідження британської служби статистики (ONS) одне з наймасштабніших в цій сфері. Перспективи автоматизації обмежені, хоча вона і стосуватиметься мільйонів, порахували фахівці.
Британські вчені приєдналися до гонки зі створення бананів, стійких до хвороб і кліматичних змін, які загрожують доступності або навіть повного знищення цих популярних плодів.
КИЇВ. 22 квітня. УНН. Британські вчені просять добровольців взяти участь у випробуванні вакцини від коронавірусу на людях, яке відбудеться у червні. Про це повідомляє УНН із посиланням на CNN.
Українські вчені й педагоги занепокоєні зниженням змістовного рівня викладання природничо-наукових дисциплін у школі та пропонують експертний супровід у підготовці навчальних матеріалів для телеуроків.
Пестициди, які використовуються в захисті сільськогосподарських культур, чинять значний негативний вплив на здатність бджіл вивчати і запам’ятовувати – навіть при найнижчих польових дозуваннях.