Компанія DeepMind розробила алгоритм, який орієнтується в просторі за допомогою штучного аналога нейронів у вигляді решітки, що відповідає принципам роботи людського мозку.
В ході навчання дослідники завантажили в нейромережу дані про 5 тис. молекул, що провокують різні запахи. Кожна була позначена коментарем - наприклад, викликає \"маслянистий\", \"тропічний\" і \"слабкий\" запах.
Розробники з підрозділу Google DeepMind, спільно з фахівцями Університетського коледжу Лондона і медичного закладу Moorfields Eye Hospital створили систему, яка здатна автоматично розпізнати та призначили лікування для понад 50 розповсюджених захворювань...
Розробка створена російською компанією Neurodata Lab, яка з нуля підготувала як базу даних для навчання нейромереж, так і технологію оцінки емоцій людей на основі встановлених параметрів, повідомляють «Известия».
КИЇВ. 7 лютого. УНН. Вчені з\'ясували, що медоносні бджоли розуміють арифметичні дії - їх можна навчити складати і віднімати. Про це повідомляє УНН із посиланням на наукове видання Science Advances.
Японські інженери навчили двоногого людиноподібного робота зберігати рівновагу, пересуваючись на скейтборді і роликових ковзанах. Розробка була представлена на конференції IROS 2018.
Уряд Японії планує створити наглядовий орган за великими технологічними компаніями, такими як Facebook та Google, через поводження з персональними даними.
Смартфони тепер можуть \"видати\" свого власника, який вживав алкоголь. Американським вченим вдалося майже зі стовідсотковою точністю дізнатися ступінь сп\'яніння людини за її ходою.