КИЇВ. 7 лютого. УНН. Вчені з\'ясували, що медоносні бджоли розуміють арифметичні дії - їх можна навчити складати і віднімати. Про це повідомляє УНН із посиланням на наукове видання Science Advances.
Спочатку роботам належало пізнати всі деталі стільця. Потім вони планували рухи так, щоб уникнути зіткнень, і визначали, з якою силою потрібно виробляти кожен рух у зборі.
Сам Чарльз Дарвін задавався питанням про те, чому Бог створив таких злісних істот. Проте вчені з Університетського коледжу Лондона стверджують, що оси не менш корисні, аніж бджоли.
Вчені з Інституту Генріха Герца при товаристві Фраунгофера та Університетського госпіталю Шлезвіг-Гольштейн створили штучний інтелект, який здатен визначати інфаркт міокарда за ЕКГ пацієнта.
Інженери компанії JSK спільно з співробітниками Токійського університету змогли навчити людиноподібного робота керувати автомобілем, що було продемонстровано під час спеціального експерименту.
Дослідники Вашингтонського університету в Сієтлі зібрали набір даних про поведінку собак, аби навчити штучний інтелект передбачувати типові дії тварин.
Пестициди, які використовуються в захисті сільськогосподарських культур, чинять значний негативний вплив на здатність бджіл вивчати і запам’ятовувати – навіть при найнижчих польових дозуваннях.
Компанія DeepMind розробила алгоритм, який орієнтується в просторі за допомогою штучного аналога нейронів у вигляді решітки, що відповідає принципам роботи людського мозку.
Розробка створена російською компанією Neurodata Lab, яка з нуля підготувала як базу даних для навчання нейромереж, так і технологію оцінки емоцій людей на основі встановлених параметрів, повідомляють «Известия».
Технологія виявляє ознаки глаукоми на ранній стадії, коли лікування може бути найбільш ефективним, а також прогнозує ризики сліпоти внаслідок швидкого розвитку хвороби.