Українські антикорупційні органи конфліктують не тому, що хочуть когось перемогти, вони хочуть отримати піар. До них приєднались »професійні борці з корупцією», які також використовують антикорупційні органи для...
Передача такої великої кількості справ від ГПУ може зупинити роботу НАБУ, але і не передавати їх – не зовсім законно, тому це питання слід вирішити у найближчий час.
У Кабміні журналістка програми \"Вікна-Новини\" Наталія Соколенко намагалася з\'ясувати в Дмитра Табачника, чи відповідала очікуванням міністерства освіти незначна кількість охочих писати тести з російської мови.
Табачник: Що б я не коментував, СТБ викладе зовсім інше, тому дякую сердечно за запитання.
Соколенко: Чи Вам не здається, що це порушення наших прав?
Табачник: Це не порушення ваших...
Створення антикорупційних органів напряму залежить від конкурсних комісій, у яких часто присутні представники різних політичних сил. Тому керівники і САП, і НАБУ можуть відчувати тиск.
Дискредитація антикорупційних органів здійснюється деякими політиками з метою обмеження повноважень Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), вважає директор бюро Артем Ситник.
НАБУ, НАЗК і Генпрокуратура займаються піаром. За три роки вони продемонстрували дуже слабку роботу, оскільки у суд відправили мізерну кількість справ корупціонерів.