Колишні хворі на COVID-19 можуть мати імунітет до коронавірусу протягом п\'яти місяців. При цьому такі особи все одно можуть бути носіями вірусу і передавати його іншим, виявили дослідники служби охорони здоров\'я Англії.
КИЇВ. 19 листопада. УНН. Згідно з новими опублікованими дослідженнями імунітет до коронавірусу може тривати роками. Зразки крові перехворілих пацієнтів свідчать про потужну, тривалу імунну відповідь, пише The New York Times, повідомляє УНН.
КИЇВ. 3 вересня. УНН. Антитіла до COVID-19 в організмі людини можуть зберігатися протягом не менше 4 місяців. До такого висновку прийшли ісландські вчені, передає УНН з посиланням на медичний журнал The New England Journal of Medicine.
КИЇВ. 14 січня. УНН. Люди, інфіковані COVID-19 в минулому, швидше за все, будуть захищені від повторного зараження протягом приблизно п\'яти місяців, хоча експерти попереджають, що люди з імунітетом все ще можуть переносити вірус в носоглотці і тому є ризик передачі іншим людям. Про це свідчать результати дослідження, оприлюдненого 14 січня службою охорони здоров\'я Англії (Public Health...
Згідно з новими дослідженнями, проведеними консультаційною фірмою Satis Group і First Coin Offering, вартість біткойна (BTC) може скласти $98\'000 доларів США в найближчі п\'ять років.
КИЇВ. 1 квітня. УНН. У жителів італійської провінції Феррара може бути імунітет до коронавірусу через спадкове захворювання крові або ж через те, що Феррара - район поширення малярії. Про це повідомляє видання La Nuova Ferrara, інформує УНН.
Коронавірус може зберігатися на поверхнях до 28 днів. Його час \"виживання\" залежить від температурних умов - він зменшується, чим вища температура, свідчить нове дослідження.
Пандемія коронавірусу COVID-19 може тривати два роки, і її не вдасться взяти під контроль, доки дві третини населення Землі не набудуть імунітету до цього вірусу, повідомляє у п\'ятницю агентство Bloomberg із посиланням на дослідження центру з вивчення інфекційних захворювань при Університеті Міннесоти (США).
КИЇВ. 10 лютого. УНН. Коронавірус нового типу, який поширився із китайського міста Ухань, має максимальний інкубаційний період у 24 дні. Про це пише NHK із посиланням на китайське наукове дослідження medRxiv, інформує УНН.