КИЇВ. 19 листопада. УНН. Згідно з новими опублікованими дослідженнями імунітет до коронавірусу може тривати роками. Зразки крові перехворілих пацієнтів свідчать про потужну, тривалу імунну відповідь, пише The New York Times, повідомляє УНН.
Колишні хворі на COVID-19 можуть мати імунітет до коронавірусу протягом п\'яти місяців. При цьому такі особи все одно можуть бути носіями вірусу і передавати його іншим, виявили дослідники служби охорони здоров\'я Англії.
Пандемія коронавірусу COVID-19 може тривати два роки, і її не вдасться взяти під контроль, доки дві третини населення Землі не набудуть імунітету до цього вірусу, повідомляє у п\'ятницю агентство Bloomberg із посиланням на дослідження центру з вивчення інфекційних захворювань при Університеті Міннесоти (США).
КИЇВ. 1 квітня. УНН. У жителів італійської провінції Феррара може бути імунітет до коронавірусу через спадкове захворювання крові або ж через те, що Феррара - район поширення малярії. Про це повідомляє видання La Nuova Ferrara, інформує УНН.
КИЇВ. 10 лютого. УНН. Коронавірус нового типу, який поширився із китайського міста Ухань, має максимальний інкубаційний період у 24 дні. Про це пише NHK із посиланням на китайське наукове дослідження medRxiv, інформує УНН.
Більше жителів Землі, ніж вважалося раніше, можуть мати вроджений імунітет до коронавірусу COVID-19, повідомляє в п\'ятницю видання The Guardian із посиланням на статтю у British Medical Journal.
Імунітет, що утворився після одужання від коронавірусу, у перші п\'ять місяців захищає від повторного зараження приблизно так само ефективно, як і вакцина від COVID-19, повідомляє газета The Guardian із посиланням на дослідження організації охорони здоров\'я Англії.
КИЇВ. 24 травня. УНН. Відповідно до опублікованого дослідження, збільшення рівня вмісту коронавірусу в стічних водах може передбачити спалах захворювання COVID-19 раніше інших показників, таких як госпіталізація і кількість випадків захворювання. Про це повідомляє УНН із посиланням на CNN.
КИЇВ. 17 липня. УНН. Близько 40% жителів Стокгольма вже можуть мати імунітет проти захворювання, викликаного коронавірусом нового типу, передає УНН з посиланням на шведське видання SVT.