Рішення Конституційного суду позбавили можливості відшкодувати країні мільярди збитків і поставили під загрозу діяльність усіх антикорупційних органів.
КИЇВ. 10 вересня. УНН. Ліквідація антикорупційних органів в Україні призведе до внутрішньополітичних змін та викличе гостру міжнародно-правову реакцію. Про це заявив представник Президента України у Конституційному Суді Федір Веніславський, передає УНН з посиланням на пресслужбу НАБУ.
Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький очікує, що Верховна Рада 9-го скликання дасть Національному антикорупційному бюро України повноваження здійснювати автономне прослуховування, скасує поправку народного депутата Андрія Лозового і прийме інші рішення, які посилюють незалежність антикорупційних органів.
КИЇВ. 12 вересня. УНН. Генеральний прокурор Ірина Венедіктова зазначила, що міжнародним партнерам не потрібно переживати, що щось відбувається з антикорупційними інституціями через ситуацію з керівниками, оскільки ні в кого немає приватної власності на зайняту посаду. Про це вона сказала в інтерв’ю ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”, передає УНН.
Заступник глави Офісу президента України Руслан Рябошапка відзначає прогрес у роботі антикорупційних органів, із кадрових питань в Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) і Державному бюро розслідувань (ДБР) конкретної позиції поки що немає.
У Міжнародного валютного фонду (МВФ) є питання щодо роботи антикорупційних органів в Україні. На сьогодні українська сторона намагається вирішити деякі проблеми.
Про це в інтерв'ю thepage.ua розповів міністр фінансів Сергій Марченко.
За його словами, те, що МВФ досі не надав черговий транш і не направив місію до України, означає наявність певних питань...