Євро-2018 (U-19). Україна сенсаційно перемогла французів

2018-07-17 23:00
Юнацька збірна України успішно розпочала виступи на Євро-2018. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. У першому турі команда \"синьо-жовті\" обіграли потужну Францію, яка вигравала турнір два роки тому. Команди обмінялись швидкими м\'ячами, але \"динамівець\" Сергій Булеца був незгодний із нічиєю і забив на останніх хвилинах. Допомогло й вилучення капітана суперника Маланга Сарра у середині другого тайму.В іншому матчі нашого квартету англійці виявились кращими за турків.Чемпіонат Європи-2018 (U-19)Група BФранція - Україна - 1:2Голи: Гітан, 23 - Цітаїшвілі, 13, Булеца, 86Україна: Кучерук - Миколенко, Бондар, Попов - Корніленко, Хахльов (Бєляєв, 90+1), Дришлюк, Конопля - Булеца (Ременюк, 89), Цітаїшвілі (Мусолітні, 90+4), СупрягаСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!