Відбір Євро-2018 (U-17). Україна зіграла внічию з чехами

2018-03-27 18:00
Юнацька збірна України U-17 ніби-то вийшла у фінальну стадію Євро-2018. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сьогодні підопічні Олега Кузнєцова зіграли у нульову нічию із чехами, чого вистачило їм для того, щоб вийти із другого місця у фінальний раунд євротурніру.Впродовж матчу, до слова, наші хлопці спочатку опинились у меншості (другу жовту на 32 хвилині отримав Волошин), а також не реалізували пенальті (М. Мудрик не зумів забити одинадцятиметровий на 44 хвилині).Відбір Євро-2018 (U-17)Група 1Чехія U-17 - Україна U-17 - 0:0Україна U-17: Трубін - В.Мудрик, Ауссі, Якуба, Данилюк - Гуров, Желіско, М.Мудрик, Волошин, Литвиненко (Шулянський, 41) - Сікан (Надольський, 63)Вилучення: Волошин (32 хв.)Відмітимо, що українцям загрожує технічна поразка за те, що у попередній грі проти однолітків з Сербії взяли участь два дискваліфіковані футболісти. Остаточне рішення буде прийняте у четвер, 29 березня.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!