Ярмоленко: Тепер можна вчити французьку мову

2015-11-18 11:00
Автор м\'яча у ворота збірної Словенії Андрій Ярмоленко радіє цьому успіху.\"Будемо вчити французьку. Поки важко усвідомлювати, що мрія здійснилася. Багато йшли до цього, багато працювали. Радий, що втілили мрію країни. Теж постарів сьогодні, років на 35 виглядаю тепер.Знали, що словенці побіжать. У них стандартні небезпечні моменти були. Ми фолили і пропустили на 10-й хвилині. Потім вся гра була нервова. Ми з першої хвилини хотіли грати спокійно. Але перший тайм не вийшов. М\'яч літав, ми не звикли грати, їх захисники вигравали єдиноборства, треба було перебудовуватися, контролювати м\'яч.Ми розуміли, що якщо заб\'ємо, гра закінчиться. В результаті на 95-й хвилині забили. Це заслуга Артема Кравця. Записав б м\'яч на нього. Не поскупився, молодець. Думав, що останні секунди гри, і вони не встигнуть провести атаку. У них тільки зі стандартів вся небезпека була. З гри нічого не було. Ми не грали на область, на кону Євро, ми за свою країну, а вони за свою. Нам потрібніше.Радіти завжди є сили. Все віддали сили і щасливі. Прокляття зняли плей-офф. Радий і щасливий\".ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Євро-2016. Плей-офф. Словенія - Україна - 1:1 (ВІДЕО)