КИЇВ. 18 березня. УНН. У Чернігові українські військові під час боїв знайшли уламки горщиків XVIII століття і передали їх до музею. Про це повідомляє УНН із посиланням на Комітет гуманітарної та інформполітики.
У румунському місті Брашові в каплиці православної церкви Святого Миколая, побудованої в 1495 році, виявлені фрески зі сценами кінця світу, що привернули увагу вчених своєю реалістичністю.
УЖГОРОД-КИЇВ. 10 липня. УНН. Сьогодні в Ужгороді вперше продемонстрували результати реставрації амбару та винного льоху “Совине гніздо” 1781 року, передає кореспондент УНН.
Нещодавно у видавництві «Українське Народознавство» Національного музею-заповідника українського гончарства (Опішне, Полтавщина) побачила світ монографія керамолога, історика, археолога, наукового співробітника Відділу палеогончарства Інституту керамології –...
У селі Мала Ростівка, що в Оратівському районі, знаходиться старовинна Покровська церква XVIII століття, де вже кілька років поспіль тривають реставраційні роботи.
5 жовтня близько 16.03 сталася пожежа у місті Сколе на вул. Шевченка, 7 в дерев’яній дзвіниці. Дзвіниця належить українській греко-католицькій церкві Великомученика святого Пантелеймона, 1762 року забудови.
В Одесі у ніч з п’ятниці на суботу пограбували церкву Апостола Павла Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви в Україні. З храму зникли Біблія XVIII століття, комп\'ютер служителя і ще кілька предметів.
КИЇВ. 11 листопада. УНН. У Львові в Гарнізонному храмі XVII століття українські та польські реставратори завершили відновлення унікальних фресок авторства Франциска Екштайна, які тривали сім років. Про це повідомляє УНН з посиланням на Facebook настоятеля храму отця Тараса Михальчука.
КИЇВ. 17 жовтня. УНН. Учора в пункті пропуску \"Бачівськ\" прикордонники Сумського загону спільно з працівниками митниці не допустили незаконне вивезення з України старовинних монет XVIII століття, передає УНН з посиланням на прес-службу...
Незабаром в Кременчуці Полтавської області відкриється новий Центр надання адміністративних послуг, в одній будівлі з яким відновлюється старообрядницька церква.