У селі Мала Ростівка, що в Оратівському районі, знаходиться старовинна Покровська церква XVIII століття, де вже кілька років поспіль тривають реставраційні роботи.
Нещодавно у видавництві «Українське Народознавство» Національного музею-заповідника українського гончарства (Опішне, Полтавщина) побачила світ монографія керамолога, історика, археолога, наукового співробітника Відділу палеогончарства Інституту керамології –...
Незабаром в Кременчуці Полтавської області відкриється новий Центр надання адміністративних послуг, в одній будівлі з яким відновлюється старообрядницька церква.
«Пам’ятки руйнуються і їх руйнують навмисно з метою пограбування, вийняти якісь цінності, знахідки давнини ідуть на продаж» – запорізький гідроархеолог
18 листопада, Львівська ОДА запрошує журналістів у прес-тур до двох старих дерев’яних храмів на Яворівщині, де добігають кінця реставраційні роботи. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.
Археологи виявили скарб із 500 монет XVIII ст. під підлогою церкви села Обішовце, Словаччина. Знахідка була прихована в керамічному горщику накритому каменем.
Археологічні роботи і дослідження проводяться у рамках Програми охорони пам’яток історії та культури у місті Запоріжжя 2018-2022 роки, яку ініційовано міським головою Запоріжжя.
15 серпня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулося відкриття першої виставки мистецького проекту «Легенди європейських міст», яка має назву ідентичну із життєвим і творчим кредо Рафаеля Санті «Vero. Bene. Bello. Істина. Благо. Краса», що репрезентує репродукційну графіку XVIII - першої половини XIX століття з фондів музею.
Нападник Ігор Сікорський став гравцем \"Чорноморця\". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Підписання контракту підтвердив тренер одеського клубу Остап Маркевич.Останньою командою Сікорського був \"Агробізнес\". Клуб розірвав контракт з гравцем через публікації фото з поїздки в Росію.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Там і залишайся. Як топ-клуб Першої ліги вигнав гравця через поїздку в РосіюСайт Sportanalytic.com,...
Ліквідація особливостей церковного устрою України відбувалась з певним часовим лагом після знищення слідів політичної самобутності. Однак здійснювалась в одному річищі та за схожою логікою. Саме ця обставина була визначальною при відборі імператором та Св. Синодом кандидатів на Київський митрополичий престол у ХІХ – на початку ХХ століття.