Волиняни, повіривши розміщеним на різноманітних сайтах оголошенням чи пропозиціям незнайомців на автозаправних станціях про продаж дизельного пального за ціною, набагато нижчою від ринкової, переводять на рахунки дурисвітів чималі суми.
КИЇВ. 4 січня. УНН. Служба безпеки України блокувала у Полтавській області схему масштабного обкрадання людей, яку організували 12 жителів області, через інтернет на суму понад 1 млн гривень. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу СБУ у Полтавській області.
КИЇВ. 19 квітня. УНН. За добу в поліцію Херсонщини звернулись троє мешканців області, яких ошукали псевдопрацівники банків, сумарно на 12,6 тис. гривень. Про це УНН повідомили в відділі комунікації поліції Херсонської області.
КИЇВ. 18 квітня. УНН. Правоохоронці затримали учасників злочинної групи за підозрою у заволодінні коштами громадян на майже 7 млн гривень під приводом продажу неіснуючих автомобілів та сільськогосподарської техніки. Про це повідомила прес-служба прокуратури Києва, передає УНН.
Схема шахрайства «Ваш син у поліції» – не нова, проте волиняни все ще потерпають від таких дій зловмисників, позбуваючись значних сум грошей. І часто жертвами шахраїв стають саме люди похилого віку.
Двоє мешканців Тернопільщини звернулися до працівників поліції з проханням притягнути до відповідальності невідомих осіб, які незаконно привласнили їх кошти. Громадяни стали жертвами пседобанкірів й як наслідок втратили всі заощадження. Загалом шахраї виманили 22 тисячі гривень.
Жертвою шахраїв став 51-річний мешканець Дубно. На його мобільний телефон надійшов дзвінок невідомого чоловіка, який представився працівником банку. Шахрай сказав, що банківська картка чоловіка заблокована та необхідно повідомити реквізити, аби її...
На Волині зафікссували факти, коли невідомі особи від імені посадових осіб територіальних органів ДФС у Волинській області телефонують до платників податків з проханням фінансової допомоги.