ЧЄ 2014 Страсбург: не щасливий день

2014-06-11 08:03
У фінальний день індивідуальних змагань чемпіонату Європи з фехтування, який проходить в ці дні в Страсбурзі, українським спортсменам не вдалося завоювати медалей. У фінальний день індивідуальних змагань чемпіонату Європи з фехтування, який проходить в ці дні в Страсбурзі, українським спортсменам не вдалося завоювати медалей. Закривали індивідуальну програму чоловіки шаблісти і жінки рапіристки. І в тому і в іншому виді зброї найкращим результатом для наших спортсменів стало попадання в 1/8 фіналу. У шаблістів дійти до цієї стадії змагань вдалося Андрію Ягодці, а у рапіристок - Олександрі Сенюті. Тут Ягодка поступився росіянину Олексію Якименко (12:15), а Сенюта - німкені Ганні Зауер (10:10).У загальному і цілому цей день виявився для наших спортсменів просто нещасливим - ще три українки відразу після групового туру «попали» на дуже сильних суперниць. Так, Катерина Деордієва поступилася лідеру світової класифікації італійці Аріану Ерріго, Катерина Ченцова програла майбутній чемпіонці Євро 2014 італійці Мартіні Батіна (4:15), а Ольга Лелейко всього двома уколами поступилася росіянці Юлії Бірюковій, яка двічі в цьому сезоні піднімалася на п\'єдестали пошани етапів кубків миру і за підсумком даного чемпіонату Європи завоювала бронзу (8:10).Що ж до шаблістів, то Олексій Якименко, який перегородив ягідки шлях до чвертьфіналу, в цей день завоював свою 11-у золоту медаль чемпіонату Європи, причому п\'яту особисту, Енрікко Берре - італієць, який переміг в 1/16 фіналу Дмитро Бойко - займає зараз п\'яту позицію у світовому рейтингу.