ЧС-2018. Україна на нервах перемогла Фінляндію

2017-06-11 21:30
Збірна України здобула важливу перемогу у Фінляндії в рамках відбору до ЧС-2018. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Перший тайм завершився без голів, а потім Євген Коноплянка відкрив рахунок, опинившись у потрібному місці в потрібний час. Фіни не знітились і забили у відповідь, але їх радість тривала менше трьох хвилин. М\'яч Артема Бєсєдіна став вирішальним і дозволив нам вийти на друге місце у своїй групі.Відбір ЧС-2018Група I6 турФінляндія - Україна - 1:2Голи: Пох\'янпало, 72 - Коноплянка, 51, Бєсєдін, 75Фінляндія: Градецкі, Лам, Мойсандер, Ояла, Урківуо, Уронен (Маркканен, 84), Хямяляйнен, Ягубі, Лод (Йєнсен, 68), Райтал, Пуккі (Пох\'янпало, 68)Україна: Пятов, Бутко Ордець, Ракицький, Матвієнко, Малиновський, Степаненко, Коваленко (Шепелєв, 76), Коноплянка (Соболь, 87), Ярмоленко, Селезньов (Бєсєдін, 65)Попередження: Ягубі, Лам - Ракицький, Коноплянка, Коваленко, ШепелєвДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЧС-2018. Фінляндія - Україна - 1:2 (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!