ЧС-2018. Коноплянка вкрав в України перемогу над Ісландією

2016-09-06 00:00
Збірна України з нічиєї розпочала відбір на чемпіонат світу.Початок матчу виявився відверто жахливим, адже вже на п\'ятій хвилині ми пропустили від Фіннбогасона. Потім від нашої збірної ми побачили мало гри і ще менше надії.Наприкінці тайму ми швиденько зрівняли рахунок, але потім йшла рівна гра. А за 5 хвилин до кінця матчу Євген Коноплянка міг принести нам перемогу, але не спромігся навіть влучити у ворота.ЧС-2018Група ІУкраїна - Ісландія - 1:1Голи: Ярмоленко, 41 - Фіннбогасон, 5Україна: Пятов — Бутко, Ракицький, Кучер, Соболь — Сидорчук (Зозуля, 63), Степаненко — Ярмоленко, Зінченко (Шахов, 90), Коноплянка — Коваленко.Ісландія: Халльдорссон — Севарссон, Арнасон, Р. Сігурдссон, Скуласон (Магнуссон, 42) — Гудмундссон (Халльфредссон, 84), Гуннарссон, Р. Сігурдссон, Б\'ярнасон (Траустасон, 75) — Фіннбогасон, Бодварссон.Попередження: Кучер — Гуннарссон, ФіннбогасонНа 85-й хвилині Коноплянка не реалізував пенальті (штанга)