КИЇВ. 23 жовтня. УНН. Епідеміолог, доктор медичних наук Михайло Фаворов в ефірі програми “Право на владу” розповів про особливості розробки української вакцини проти коронавірусу, повідомляє УНН.
КИЇВ. 15 серпня. УНН. Виробництво вакцини проти коронавірусу, розробленої Національним дослідницьким центром епідеміології та мікробіології (НДЦЕМ) імені Н. Ф. Гамалії МОЗ РФ, почалося в Росії. Про це повідомили в пресслужбі МОЗ РФ, передає УНН з посиланням на ТАСС.
КИЇВ. 18 березня. УНН. Всесвітня організація охорони здоров\'я (ВООЗ) в середу заявила про початок випробувань вакцини від коронавируса COVID-19. Про це сказано в заяві ВООЗ в соцмережі Twitter, передає УНН.
КИЇВ. 9 липня. УНН. Компанії Pfizer і BioNTech анонсували, що працюють над препаратом, який буде вводитися як третя доза розробленої ними вакцини від коронавірусу - для захисту в тому числі від більш заразного штаму "Дельта". Про це йдеться в пресрелізі однієї з компаній, передає УНН.
Американська компанія Johnson & Johnson оголосила, що її однокомпонентна вакцина проти коронавірусу COVID-19 ефективна проти штаму "дельта" індійського походження, який активно поширюється у світі.
КИЇВ. 2 липня. УНН. Усі чотири зареєстровані нині в Європейському союзі вакцини від COVID-19 надають захист від усіх штамів вірусу, серед того й від найзаразнішого на цей час, відомого як “дельта”, який швидко поширюється в усьому світі, заявили в Європейському агентстві медпрепаратів (EMA), що є регуляторним органом Євросоюзу в цій
Дослідженням вакцини проти коронавирусной хвороби займаються в більш ніж 70 країнах світу. Про це заявив глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреисус, передає CNBC.
За його словами, на даний момент для прискорення процесу розробки вакцини, дослідженнями займаються близько 20 різних компаній і установ...
КИЇВ. 23 травня. УНН. Подвійна доза вакцин проти COVID-19 майже така ж ефективна проти “індійського” штаму коронавірусу, як і проти домінуючого штаму Великої Британії. Про це пише УНН з посиланням на Reuters.
КИЇВ. 11 квітня. УНН. Вакцина проти COVID-19 виробництва Pfizer/BioNTech в деяких випадках може виявитися менш ефективною проти південноафриканського штаму коронавірусу. Про це заявили фахівці з Тель-Авівського університету, пише Reuters, передає УНН.