В Україні необхідно розвивати можливості доступу до інтернету, щоб люди мали доступ до мережі не тільки у великих населених пунктах. Про це повідомив голова групи підтримки України при Європейській комісії Пітер Вагнер під час форуму \"Україна в спільному європейському цифровому ринку\", передає кореспондент
За його словами, Україна та ЄС мають більше співпрацювати в цифровій...
Глави МЗС країн ЄС зійшлися на думці про те, що санкції щодо Білорусі необхідно розширити, повідомив у п\'ятницю у себе у Facebook міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто.
КИЇВ. 12 квітня. УНН. На підконтрольній частині Донецької та Луганської областей має бути розширений інтернет-доступ, особливо у сільській місцевості. Про це сказав у коментарі УНН заступник міністра інформаційної політики України Дмитро...
Україна планує розширити співпрацю з Європейським союзом у сфері безпеки. Зараз Міністерство оборони розглядає можливість участі в рамках програми структурованого співробітництва Європейського Союзу (PESCO).
Про це заявив міністр оборони Андрій Таран, передає прес-служба Міноборони.
Дане питання Таран обговорив під час зустрічі з головою представництва ЄС в Україні Матті Маасікасом...
КИЇВ. 29 травня. УНН. Європейський Союз повинен надавати Україні більшу підтримку через триваючу російську агресію. Про це під час онлайн дискусії Київського Безпекового Форуму заявив євродепутат, Віце-голова делегації Європарламенту Пятрас Оштрявічус, передає УНН з посиланням на пресслужбу форуму.
В Єврокомісії вважають, що Україна здатна позбутися економічної залежності державного бюджету від платежів за транзит російського газу в країни ЄС і стати міжнародним гравцем на енергетичному ринку завдяки своєму потенціалу.
Європейська Комісія вважає, що в умовах зниження світових цін на енергоресурси Україні варто активізувати роботу над законопроектом про створення мінімальних запасів нафти й нафтопродуктів (МЗНН) і щонайшвидше скерувати документ на розгляд Верховної Ради.
Угорщина і Болгарія вважають, що в Європейському Союзі продовжують існувати подвійні стандарти. До прикладу, ЄС по-особливому ставиться до Росії у сфері енергетичної політики.
КИЇВ. 11 червня. УНН. За останні 10 років кількість користувачів інтернету в усьому світі зросла більш ніж в три рази - в 2018 році 45,3 відсотка жителів планети мали доступ до інтернету. Однак для багатьох \"всесвітня павутина\" - як і раніше дорога і недоступна послуга. Про це повідомляє УНН з посиланням на доповідь ООН.
Україна готова до розширення двосторонньої співпраці зі Швейцарською Конфедерацією в енергетичній сфері, повідомила т.в.о. міністра енергетики Ольга Буславець під час зустрічі з президентом і міністром довкілля, транспорту, енергетики Швейцарської Конфедерації Симонеттою Соммаругою.