У Євросоюзі обмежили експорт медичних захисних засобів
2020-03-16 08:00
Захисні маски, окуляри і спецодяг продаватимуться за межі ЄС тільки за особливим дозволом, заявила глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. Їх виробництво простимулюють.
КИЇВ. 2 квітня. УНН. США заморожує поставки медичних засобів захисту за кордон, оскільки у США продовжує зростати кількість хворих на COVID-19. Про це повідомляє УНН із посиланням на CNN.
Сьогодні заборону або обмеження на експорт медичних масок, рукавичок, спеціальних костюмів та інших засобів захисту від коронавірусу введено 80 країнами світу, повідомила Світова організація торгівлі (СОТ).
Президент Володимир Зеленський припустив, що Україна може дозволити експорт медичних масок за кордон. Такої ж думки дотримується головний санітарний лікар Віктор Ляшко.
Про це Зеленський і Ляшко заявили в ході зустрічі з представниками бізнесу Чернівецької області в середу, передає РБК-Україна.
\"З приводу лікарень, які приймають хворих COVID-19 - у нас там все нормально (з масками, - ред...
Регулюючі органи Євросоюзу відкрили доступ до європейських стандартів на деякі види медичних виробів та індивідуальних засобів захисту всім підприємствам, які готові почати їх виробництво.
Прем\'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє про готовність китайської сторони передати Україні партію захисних засобів для боротьби з поширенням коронавірусної інфекції Covid-19.
Кабінет Міністрів більше не обмежує експорту засобів індивідуального захисту, повідомив заступник міністра економіки – торговий представник України Тарас Качка.
Кабінет Міністрів України ввів до 6 червня заборону на експорт засобів індивідуального захисту вітчизняного виробництва, повідомив прем\'єр-міністр Денис Шмигаль.
Настоятель Собору о. Орест Павліський, з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка, надав катехитичні приміщення ініціативній групі молодих тернопільських блогерів, які самоорганізувалися для допомоги медикам міста.
КИЇВ. 25 березня. УНН. В Україні на фоні епідеміологічної ситуації вже зафіксовано 139 випадків шахрайства. Найчастіше злочинці продають неіснуючий медичний товар громадянам через інтернет. Про це у Facebook повідомляє Кіберполіція, передає УНН.
Зараз інформування громадськості відбувається через сайти обласних департаментів охорони здоров‘я та за допомогою інформаційних повідомлень у лікарнях.