Американський фармацевтичний гігант Pfizer і німецька біотехнологічна компанія BioNTech почали тестування експериментальної вакцини проти коронавірусу на людях в США. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на
Як повідомляється, програма вакцинації проти коронавірусу називається BNT162. Минулого тижня учасникам дослідження в Німеччині дали дози вакцини, а нині випробування проводяться...
Група вчених Тяньцзінського університету (Китай) повідомила про розробку потенційної пероральної вакцини від нового коронавірусу. Про це повідомляє газета \"Хуаньцю шибао\".
Для виготовлення вакцини в якості основи використовувалися пекарські дріжджі (лат. Saccharomyces cerevisiae), а S-білок (Spike-білок) нового коронавірусу - в якості мішені для генерації антитіл...
КИЇВ. 30 грудня. УНН. Вакцина, яку розробляють у партнерстві AstraZeneca і Оксфордський університет, стала другою вакциною проти коронавірусу, схвалена для використання у Великій Британії. Рішення було прийнято Агентством з регулювання лікарських засобів і товарів медичного призначення країни (MHRA), передає УНН із посиланням на Sky News.
У ході розробки вакцини вчені вставили S-білок, який бере участь у зараженні коронавірусом здорових клітин, всередину аденовірусу, що викликає звичайну застуду.
У понеділок, 17 серпня, Китай повідомив про реєстрацію своєї першої вакцини від коронавірусу. Патент на вакцину виданий Національним управлінням інтелектуальної власності.
Про це повідомляє агентство Xinhua.
Заявку на патент подали ще в березні, але схвалили тільки зараз, оскільки вакцина повинна була пройти випробування.
Вакцина містить генетичний матеріал коронавірусу...
Фахівці попереджають: правила проведення клінічних досліджень написані кров'ю, а їхнє порушення аж ніяк не зробить Росію лідером з розробки вакцини. Лише наразить на небезпеку звичайних людей.
КИЇВ. 29 січня. УНН. Європейське агентство лікарських препаратів (EMA) схвалило 28 cічня допуск до застосування в країнах ЄС вакцини британсько-шведської компанії AstraZeneca. Остаточне рішення про використання цієї вакцини в державах-членах ЄС має ухвалити Єврокомісія, передає УНН із посиланням на DW.