Ракета здатна вивести вантаж масою до 350 кілограмів на низьку навколоземну орбіту і до 230 кілограмів на сонячно-синхронну орбіту висотою 700 кілометрів.
КИЇВ. 15 лютого. УНН. У США відбувся черговий успішний пуск американської ракети-носія, створеної за участю України. Про це повідомили у пресцентрі Держпідприємства “Конструкторське бюро „Південне“ ім. М.К.Янгеля”, передає УНН.
КИЇВ. 2 листопада. УНН. Сьогодні з американського острова Уоллопс відбувся успішний пуск американсько-української ракети-носія середнього класу \"Антарес\". Один зі ступенів ракети розроблено та виготовлено українськими підприємствами. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Державного підприємства \"Конструкторське бюро \"Південне\" ім. М.К. Янгеля\".
У середу на космодромі Куру, що розташований на північному сході Південної Америки у Французькій Гвіані, відбувся запуск чотириступеневої ракети Vega, двигун до якої виготовив український «Південмаш».
Студенти і викладачі Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара спроектували ракету-носій, успішно запустили її і вивели два супутники.
КИЇВ. 18 серпня. УНН. Китайська аерокосмічна науково-технічна корпорація (CASC) провела перший запуск ракети-носія легкого класу Jielong-1, повідомляє CCTV, пише УНН.
КИЇВ. 5 липня. УНН. Ракета-носій \"Союз-2.1б\" з метеорологічним супутником \"Метеор-М\" № 2-2 і 32 малими космічними апаратами стартувала з космодрому Восточний у Росії. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу Роскосмоса.
Китай успішно запустив ракету-носій з апаратом \"Чаньє-5\" на Місяць. Планується, що космічна місія збере зразки ґрунту, після чого повернеться на Землю.
Про це повідомляє CGTN.
Якщо місія пройде успішно, Китай стане першою за останні 44 роки країною, що доставила геологічні зразки з поверхні Місяця. А також третьою країною після США та СРСР, яка виконає таку місію...