КИЇВ. 16 червня. УНН. Центральна виборча комісія зареєструвала народного депутата від політичної партії “Слуга народу” Дениса Маслова. Під час пленарного засідання ВР він склав присягу перед парламентарями, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 5 лютого. УНН. До фракції \"Слуги народу\" у Верховній Раді увійшов народний депутат Олександр Санченко. Про це сьогодні під час засідання оголосив голова ВР Дмитро Разумков, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 1 лютого. УНН. Перед засіданням фракції “Слуга народу”, яке офіційно розпочнеться о 18:00, народних депутатів не пускатимуть з мобільними телефонами. Про це УНН повідомило джерело в фракції.
КИЇВ. 2 грудня. УНН. Прем\'єр-міністр України Денис Шмигаль та міністр фінансів Сергій Марченко досі не прибули на засідання фракції \"Слуга народу\". Про це в ефірі телеканалу ZIK розповіла народна депутатка України Євгенія Кравчук, інформує УНН.
На інтенсиві для майбутніх депутатів обрані нардепи знайомляться, вибирають, у які комітети підуть працювати, і дізнаються, хто на якому напрямку спеціалізується.
КИЇВ. 14 грудня. УНН. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль приїхав на засідання фракції “Слуга народу”. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив нардеп Максим Бужанський, передає УНН.
КИЇВ. 18 травня. УНН. Завтра, 19 травня, після пленарного засідання Верховної Ради, депутати “Слуги народу” планують провести засідання фракції. Про це повідомляє УНН з посиланням на Телеграм-канал народного депутата від \"Слуги народу\" Олександра Качури.
Виїзне засідання парламентської фракції \"Слуга народу\" на Донбасі зараз не планується. Однак сьогодні нардепи від СН працюють з населенням Луганської області, яка охоплена лісовими пожежами.
Про це в коментарі РБК-Україна повідомила заступник голови фракції Євгенія Кравчук.
Зараз, за словами Кравчук, на Луганщині працюють нардепи Ткаченко та Горбенко...