КИЇВ. 29 серпня. УНН. Близько 430 тис. громадян України, які прибули до Польщі у зв’язку з повномасштабним вторгненням, знайшли роботу. Про це повідомляє місцеве видання inpoland.net, інформує УНН.
За спеціальним законом, який з 26 березня затвердив у Польщі спрощений доступ до ринку праці для українських біженців, влаштуватися на роботу змогли 77 тисяч наших співвітчизників.
КИЇВ. 29 грудня. УНН. Станом на 12:00 29 грудня 429 тис. 704 ФОПів та найманих працівників подали заяви онлайн на отримання 8 тис. грн допомоги бізнесу через жорсткі карантинні обмеження у січні. Про це під час брифінгу сказав керівник проекту \"Дія\" Мстислав Банік, передає кореспондент УНН.
У Польщі після початку повномасштабної російської агресії проти України, з 24 лютого, за спрощеною процедурою працевлаштувалися понад 370 тисяч українців.
КИЇВ. 1 квітня. УНН. У Польщі на виборах президента України проголосували близько 8 тисяч українців. Про це повідомило посольство України у Республіці Польща у Facebook, передає УНН.
КИЇВ. 22 липня. УНН. За підрахунками посольства Польщі у Києві, на Світові дні молоді в цілому може поїхати від 10 до 20 тисяч українців, передає УНН з посиланням на Польське радіо.
Омбудсмен Людмила Денисова заявила, що в Російській Федерації (РФ) утримують в в'язницях близько двох тисяч українців. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на її допис в
Зазначимо, що напередодні відзначення Міжнародного дня захисту прав людини відбулася важлива робоча зустріч щодо захисту прав громадян України, які стали жертвами торгівлі людьми та перебувають у місцях...
Німеччина – рекордсмен за кількістю виборчих дільниць серед зарубіжних держав, тут можуть проголосувати майже 100 тисяч наших співвітчизників на 5 дільницях.