В УПЦ (МП) стверджують, що Генштаб ЗСУ розслав директиву з грифом «ДСК» (для службового користування) не допускати священнослужителів Московського Патріархату у військові частини. Такий документ усі командири отримали ще навесні 2018...
В Українській православній церкві Московського патріархату заявили, що Генштаб ЗСУ навесні 2018 року розпорядився не допускати її капеланів у військові частини.
В Україні занадто велика армія. Такий висновок зробили у командуванні ЗСУ. Вирішення проблеми вже знайшли – скорочення. Хто потрапить під скорочення? Які ризики несе в собі таке рішення командування? Як скорочення української армії вплине на бойові дії на Донбасі?
КИЇВ. 12 листопада. УНН. З 1 січня 2021 року передбачається переведення усіх Збройних Сил на харчування за Каталогом. Про це йдеться у повідомленні Міністерства оброни, повідомляє УНН.
Глава інформаційного управління Української православної церкви Київського патріархату архієпископ Євстратій (Зоря) роз\'яснив, що заборони, прийняті Синодом Української православної церкви (Московського патріархату) щодо учасників Об\'єднавчого собору - митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра (Драбинка) та митрополита Вінницького і Барського Симеона (Шостацького), не...
КИЇВ. 1 серпня. УНН. Поточна заборгованість військових частин Збройних сил України за електроенергію складає 4,2 млн грн. Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони України, передає УНН.
КИЇВ. 13 травня. УНН. Президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект щодо врегулювання капеланської діяльності у Збройних силах України. Відповідний проект закону зареєстрований на сайті Верховної Ради, передає УНН.
«Вірні Московського Патріархату самі не поділяють пропагандистського наративу про гоніння, яке розповсюджує їхнє керівництво», – про це заявив релігієзнавець Дмитро Горєвой, коментуючи результати дослідження Центру Разумкова «Держава і Церква в Україні – 2019: підсумки року і перспективи розвитку відносин».
Прикордонники не пропустили єпископа УПЦ МП Юрія Харона в Україну, заявляючи, що у нього є громадянство кількох країн. Священик всі звинувачення заперечує і обіцяє повернутися в Україну.
Попередня правова кваліфікація події – ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Законодавством таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років.
13 листопада 2018 року в резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври розпочалося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ...
7 грудня 2018 року в резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври розпочалось останнє у 2018 році чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ...
КИЇВ. 6 лютого УНН. Невідомі підпалили і намалювали знак СС на фасаді храму Української православної церкви Московського патріархату, що по вулиці Передаточній у Запоріжжі. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-центр ГУ Нацполіції у...