Во Всемирной организации здравоохранения (ВОЗ) оценили риск распространения нового штамма коронавируса "Омикрон" на глобальном уровне. Эксперты называют его "очень высоким".
Ступінь небезпеки нового штаму коронавірусу COVID-19 "омікрон" оцінюється як "украй високий", проте наявні вакцини можуть надати певний ступінь захисту, йдеться в доповіді Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), присвяченій новому штаму.
КИЇВ. 3 грудня. УНН. Представники Всесвітньої організації охорони здоров'я в Західній частині Тихого океану кажуть, що закриття кордонів, рішення про що ухвалено деякими країнами, може виграти час для боротьби з варіантом коронавірусу Omicron, але вжиті заходи та накопичений досвід боротьби з варіантом Delta повинні залишатися основою боротьби з пандемією, пише УНН із посиланням на CNN та AP.
КИЇВ. 28 листопада. УНН. Штам COVID-19 "омікрон" вже з'явився в Росії, заявив член Ради Федерації Росії Володимир Круглий. Його слова наводить агенство ТАСС, інформує УНН.
Такі об’єкти, як апартаменти, з’явились на українському ринку нерухомості відносно нещодавно. У пересічних громадян вони асоціюються з елітними квартирами, які мають панорамний вид з вікна і дизайнерський ремонт. Однак насправді в апартаментів є низка особливостей, про які покупці такої нерухомості знають далеко не завжди.
КИЇВ. 29 листопада. УНН. Новий штам коронавірусу "Омікрон" передається швидше, ніж "Дельта". Про це заявив південноафриканський епідеміолог, професор Салім Карім, передає УНН з посиланням на CNN.
Південноафриканські лікарі не спостерігають ускладнень у пацієнтів із новим штамом коронавірусу. Також він не веде до більш частих смертей, ніж інші мутації SARS-CoV-2.
КИЇВ. 13 березня. УНН. У президентському законі про національну безпеку не прописані об’єкти нацбезпеки та не описані ризики для неї. Про це в кулуарах парламенту заявив народний депутат України від фракції БПП Іван Вінник, передає кореспондент...
У Всесвітній організації охорони здоров’я вважають, що закриття кордонів, а також заходи, яких було вжито раніше для боротьби зі штамом "дельта", допоможуть стримати поширення штаму коронавірусу COVID-19 "омікрон", повідомляє в п'ятницю агентство Associated Press.