Українські спортсмени продовжують виборювати нагороди у Кореї

2015-10-06 18:30
Вітчизняні спортсмени додали до медального заліку 4 срібні медалі на Всесвітніх іграх серед військовослужбовців.Анна Рижикова-Ярощук здобула друге місце у бігу на 400 метрів з бар\'єрами. Українка показала результат - 55.74. Віце-чемпіонкою Весвітніх ігор стала і Наталія Погребняк. Українка здобувала срібну нагороду у бігу на 100 метрів. Спортсменка фінішувала другою з часом (11.46). Виборов срібну нагороду і Євген Виноградов. У секторі метання молота третя спроба українця на 74.77 метрів принесла йому срібну медаль.Наразі останню срібну нагороду Україні принесли наші легкоатлетки. Дівчата здобули срібло в естафеті 4х400. Наталя Пигида, Наталя Лупу, Ганна Рижикова та Ольга Земляк показали результат (3:30.66) і посіли 2 місце. Нагадаємо, що ще вчора першу нагороду Україні принесла Наталія Лупу. Спортсменка здобула золото у бігу на 800 метрів.