КИЇВ. 10 липня. УНН. Україна продовжує відповідати критеріям, необхідним для функціонування безвізового режиму з Європейським Союзом. Про це йдеться у доповіді Єврокомісії про виконання вимог, необхідних для лібералізації візового режиму з країнами, зокрема, \"Східного партнерства\", до яких належить і Україна, передає УНН із посиланням на документ.
У Європейській Комісії констатують, що Україна продовжує відповідати критеріям, необхідним для функціонування безвізового режиму з Європейським Союзом.
Україна чітко виконує всі критерії у рамках безвізового режиму з Європейським Союзом. Щойно дозволить епідемічна ситуація, українські громадяни знову зможуть подорожувати до країн ЄС. На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський під час прес-конференції за підсумками 22-го Саміту Україна – ЄС.
«Пропагандистська машина президента Росії Володимира Путіна дістала із запилених полиць історії терміни «Малоросія» та «Новоросія», почавши використовувати все це у нинішньому конфлікті, щоб підкорити Україну» – Dire (Італія)
КИЇВ. 20 липня. УНН. Велика Британія поки не готова до запровадження безвізового режиму з Україною. Про це в інтерв\'ю \"Справжньому часу\" заявила посол України в Лондоні Наталія Галібаренко, передає УНН.
«Схема, за якою Росія вибудовувала образ України як «фашистської держави», ґрунтувалась передовсім на суміші брехні і перекручених фактів. І цей образ мав мало що спільного з реальним станом речей» – NRC Handelsblad (Нідерланди)
КИЇВ. 24 липня. УНН. Президент України Володимир Зеленський сьогодні прийняв вірчі грамоти у низки іноземних послів, зокрема посла Республіки Корея – Квон Кі Чанга. Під час зустрічі порушувалося питання запровадження безвізового режиму для громадян України, передає УНН з посиланням на повідомлення прес-служби Офісу Президента.