Україна втратила перемогу над Португалією за 82 секунди до кінця

2014-12-03 08:35
Збірна України з футзалу провела перший із двох запланованих товариських поєдинків проти команди Португалії. Збірна України з футзалу провела перший із двох запланованих товариських поєдинків проти команди Португалії.\"Жовто-сині\" повели в рахунку вже на першій хвилині гри, коли рахунок відкрив Дмитро Шамлі. Потім українці ще обстукали стійки і взагалі нічим не поступалися іменитим господарям. Але за кілька хвилин до кінця матчу португальці перейшли на гру із п\'ятьма польовими гравцями, і за 82 секунди до фінальної сирени Тьягу Бріту таки зрівняв рахунок у матчі.Португалія - Україна - 1:1Голи: Бріту, 39 - Шамлі, 1Україна: Іваняк - Кордоба, Валенко, Бондар, Шамлі - Журба, Шпигар, Разуванов, Свиридов - СавенкоДругий товариський матч між цими командами відбудеться завтра.Нагадаємо, збірна України з футзалу серед інвалідів з вадами слуху стала чемпіоном Європи, здолавши у фіналі росіян.