У перелік закритих квот станом на 17 квітня увійшли мед, солод і пшенична клейковина, оброблені томати, виноградний і яблучний соки, пшениця, кукурудза.
У перелік закритих квот станом на 17 квітня увійшли мед, солод і пшенична клейковина, оброблені томати, виноградний і яблучний соки, пшениця, кукурудза.
Україна станом на 17 квітня 2018 року повністю використала шість квот на безмитний експорт у рамках зони вільної торгівлі (ЗВТ) з ЄС, зокрема на мед, солод та пшеничну клейковину, оброблені томати, виноградний та яблучний соки, а також пшеницю і...
Україна станом на 26 листопада 2018 року повністю використала десять квот на безмитний експорт у рамках ЗВТ з ЄС, зокрема, на мед, крупи, солод і пшеничну клейковину, оброблені томати, виноградний та яблучний соки, пшеницю та кукурудзу, вершкове масло та м\'ясо...
На 100% вичерпані тарифні квоти ЄС на імпорт цілої низки українських аграрних і харчових продуктів, включаючи додаткові торгові преференції на постачання меду і оброблених томатів.
Українські експортери станом на 21 вересня використали обсяги тарифних квот на 100% для безмитного експорту до ринків ЄС на цілу низку українських товарів.
Україна в рамках зони вільної торгівлі (ЗВТ) з ЄС повністю \"закрила\" 11 квот на безмитний експорт агропродукції, тоді як роком раніше їх було 12, таку інформацію оприлюднив ЄС на своїх ресурсах.
КИЇВ. 9 квітня. УНН. Асоціація \"Союз птахівників України\", куди входять виробники продукції птахівництва, схвалює кроки Європейського Союзу та України щодо внесення поправок до тарифних планів Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, повідомляє УНН.
КИЇВ. 23 жовтня. УНН. Кабінет міністрів схвалив подання на ратифікацію Верховною Радою зміни до Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом про збільшення квоти для українських експортерів м\'яса птиці, повідомляє УНН.
Україна на 100% заповнила тарифні квоти на мед, солод і пшеничну клейковину, оброблені томати, виноградний і яблучний сік, повідомила заступник голови Міністерства аграрної політики.
У першому кварталі частка експорту в країни Євросоюзу в загальному обсязі українського експорту склала 38,9%. У той же час, імпорт з ЄС за вказаний період зріс на 10,7%.
Одночасно країна збільшила імпорт продовольства з Європейського Союзу. При цьому в зовнішньому обороті України зросла частка Китаю, а частка Росії скоротилася.