Тарифні квоти ЄС на імпорт цілої низки українських аграрних і харчових товарів станом на 4 грудня 2018 року на 100% вичерпані. При цьому вже використані обсяги і додаткових торговельних преференцій.
На 100% вичерпані тарифні квоти ЄС на імпорт цілої низки українських аграрних і харчових продуктів, включаючи додаткові торгові преференції на постачання меду і оброблених томатів.
Українські експортери станом на 21 вересня використали обсяги тарифних квот на 100% для безмитного експорту до ринків ЄС на цілу низку українських товарів.
Україна на 100% заповнила тарифні квоти на мед, солод і пшеничну клейковину, оброблені томати, виноградний і яблучний сік, повідомила заступник голови Міністерства аграрної політики.
КИЇВ. 6 лютого. УНН. Україна за перший календарний місяць 2019 року вичерпала квоти на безмитні поставки цукру в ЄС. Про це повідомляє УНН з посиланням на дані сайту Національної асоціації цукровиків України.
У перелік закритих квот станом на 17 квітня увійшли мед, солод і пшенична клейковина, оброблені томати, виноградний і яблучний соки, пшениця, кукурудза.
У перелік закритих квот станом на 17 квітня увійшли мед, солод і пшенична клейковина, оброблені томати, виноградний і яблучний соки, пшениця, кукурудза.
Україна станом на 17 квітня 2018 року повністю використала шість квот на безмитний експорт у рамках зони вільної торгівлі (ЗВТ) з ЄС, зокрема на мед, солод та пшеничну клейковину, оброблені томати, виноградний та яблучний соки, а також пшеницю і...
Україна станом на 26 листопада 2018 року повністю використала десять квот на безмитний експорт у рамках ЗВТ з ЄС, зокрема, на мед, крупи, солод і пшеничну клейковину, оброблені томати, виноградний та яблучний соки, пшеницю та кукурудзу, вершкове масло та м\'ясо...
Одне з найбільших європейських об\'єднань виробників агропродукції підозрює Україну в експорті до ЄС меду, розбавленого цукровим сиропом. Українці відкидають звинувачення. DW розбиралася.
КИЇВ. 11 червня. УНН. Україна йде на поступки, приймаючи пропозицію Європейської комісії щодо збільшення імпортних квот для української курятини до 70 тис. тонн в рік. Про це заявив керівник економічного відділу представництва України при Європейському Союзі (Брюссель) Назар Бобицький, передає УНН з посиланням на DW.