КИЇВ. 11 червня. УНН. Україна не змінюватиме закон про освіту попри вимоги Угорщини. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі ток-шоу “Право на владу”, передає УНН.
Україна більше не планує змінювати закону про освіту, однак налаштована імплементувати його у такий спосіб, щоб захищати і свої інтереси, і інтереси інших країн, зокрема Румунії, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час візиту до Бухареста.
Європейський Союз відмовився від критики українського закону про освіту у проекті заяви про саміт Україна - ЄС, який запланований у Києві 8 липня. Як передає РБК-Україна, про це повідомив кореспондент \"Радіо Свобода\".
Зокрема, зазначається, посли країн-членів ЄС схвалили 13 червня відповідну заяву та надіслали до Києва для подальших зауважень...
КИЇВ. 7 лютого. УНН. Міністр закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорської Республіки Петер Сіярто провів зустріч з міністром освіти і науки України Ганною Новосад та зробив їй дві пропозиції в контексті закону про освіту. Про це він сказав на спільному брифінгу з віце-прем’єр-міністром з європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитром Кулебою, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 8 вересня. УНН. Україна не планує змінювати власний закон про освіту, щоб задовольняти вимоги тих чи інших країн. Про це сказав на пресконференції міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба за підсумками зустрічі з румунським колегою Богданом Ауреску, передає кореспондент УНН.
Угорщина продовжить блокувати всі зустрічі України та НАТО на вищому рівні через закон про освіту, але не блокуватиме заяву за підсумками зустрічі НАТО-Україна-Грузія.
У Міністерстві закордонних справ України вважають неприпустимими подальші вимоги щодо зміни закону України \"Про освіту\", оскільки він пройшов експертизу Венеціанської комісії, і її рекомендації - на етапі виконання.
КИЇВ. 16 липня. УНН. Конституційний суд України визнав конституційним закон “Про освіту”. Про це на своїй сторінці у Facebook написала міністр освіти і науки Лілія Гриневич, передає УНН.
КИЇВ. 13 березня. УНН. Президент Володимир Зеленський підписав закон “Про повну загальну середню освіту”, ухвалений Верховною Радою 16 січня 2020 року. Про це повідомляється у картці закону на сайті Верховної Ради, передає УНН.
Верховна рада України прийняла у другому читанні законопроект №0901 \"Про повну загальну середню освіту\". За нього проголосували 327 парламентарів, передає кореспондент РБК-Україна.
Необхідність прийняття закону обумовлюється потребою у нормативному забезпеченні реформування системи загальної середньої освіти, розпочатого після прийняття Закону України \"Про освіту\" у 2017 році...
У виданні \"Голос України\" був опублікований закон \"Про повну загальну середню освіту\". Про це свідчить публікація у
Необхідність прийняття закону обумовлюється потребою у нормативному забезпеченні реформування системи загальної середньої освіти, розпочатого після прийняття Закону України \"Про освіту\" в 2017
Зокрема, закон гарантує рівний доступ до освіти для учнів,...