13:01 23.02.2019

У МЗС нагадали Угорщині, що закон "Про освіту" пройшов експертизу Венеціанської комісії

1 хв читати
У МЗС нагадали Угорщині, що закон "Про освіту" пройшов експертизу Венеціанської комісії

У Міністерстві закордонних справ України вважають неприпустимими подальші вимоги щодо зміни закону України "Про освіту", оскільки він пройшов експертизу Венеціанської комісії, і її рекомендації - на етапі виконання.

"Ухвалений відповідно до внутрішнього законодавства і наших міжнародних зобов'язань закон України "Про освіту" пройшов експертизу Венеціанської комісії. Рекомендації перебувають на стадії виконання. Вважаємо неприпустимими подальші вимоги щодо зміни ухваленого законодавства, маніпулювання як епітетами на кшталт "напівфашистський закон", так і фактами щодо його змісту", - зазначено у відповіді прес-секретаря МЗС України на запити ЗМІ щодо останніх висловлювань угорських чиновників про Україну, оприлюдненій на сайті українського міністерства.

Водночас у МЗС наголошують, що в Україні "ні уряд, ні суспільство не мають антиугорських настроїв і готові до діалогу з Угорщиною".

"Ми підтримуємо діалог з нашими партнерами, з обраними народами цих країн представниками, і очікуємо такої ж поваги до вибору українського народу", - зазначено у відповіді міністерства.

Раніше 21 лютого 2019 року голова адміністрації прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана Гергей Гуйяш заявив, що нинішній український уряд "зневажає права нацменшин" та ухвалив "напівфашистський" закон про освіту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Фракція партії "УДАР Віталія Кличка" висловила солідарність із народом Грузії та підтримку його боротьби за свободу і демократію

Зеленський пропонує Раді денонсувати угоду між Україною та Білоруссю про взаємне спрощення зміни громадянства

Сейм Польщі вніс зміни до закону про допомогу громадянам України

Дебати Байдена і Трампа заплановано на 27 червня і 10 вересня

Порошенко привіз військовим на Харківщину FPV-дрони і техніку

Міністр оборони Естонії: Ідея відправлення військ в Україну нікуди не поділася, проте конкретної дискусії щодо цього не було

Президент США підписав закон про заборону імпорту урану з Росії, повідомляє Білий дім

Зеленський - Блінкену: Потрібно доставити військову допомогу в Україну якнайшвидше, насамперед ППО

Порошенко закликав об’єднати зусилля держави і суспільства навколо будівництва фортифікацій

Посольство Сербії в Україні відновить роботу вперше з березня 2022 року, також незабаром відбудеться українсько-сербський бізнес-форум - Кулеба після перемовин з Вучичем

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА