Токіо-2020. Результати українців 30 липня

2021-07-30 09:00
Сьогодні українці мають шанс поборотися за ще кілька медалей. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Кульова стрільба. 25 м. Жінки. Олена Костевич посіла лише 23-тє місце у кваліфікації і не пробилася до фіналу.***Легка атлетика. Стрибки у висоту. Чоловіки. Андрій Проценко провалив всі три спроби на позначці 2,28 м і не пробився до фіналу.***Легка атлетика. Метання диску. Чоловіки. Микита Нестеренко посів 10-те місце у групі В (60,95 м) і не потрапив до фіналу.***Фехтування. Шпага. Команди. Чоловіки. Україна без варіантів програла Китаю і вибула зі змагань.1/4 фіналу. Україна - Китай - 35:45***Бокс. Жінки. Анна Лисенко розгромно програла суперниці з Туреччини.1/4 фіналу. Анна Лисенко (Україна) - Бусеназ Сурменелі (Туреччина) - 0:5***Дзюдо. Єлизавета Каланіна та Яків Хаммо разом виграли перші сутички, а потім так само програли у наступному раунді.1/16 фіналу. Єлизавета Каланіна (Україна) - Соня Асселах (Алжир) - 10:01/16 фіналу. Яків Хаммо (Україна) - Владут Сіміонеску (Румунія) - 1:01/8 фіналу. Єлизавета Каланіна (Україна) - Кайра Саїт (Туреччина) - 0:101/8 фіналу. Яків Хаммо (Україна) - Хісайосі Харасава (Японія) - 0:10Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!