Токіо-2020. Результати українців 25 липня

2021-07-25 09:00
Українці виходять на арени з мріями про медалі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Академічне веслування. Легкі двійки. Чоловіки. Ігор Хмара та Станіслав Ковальов виграли втішний заплив і завдяки цьому кваліфікувалися до півфіналу.***Кульова стрільба. Пістолет. 10 м. Жінки. Олена Костевич посіла прикре 4-те місце і залишилася без медалі.***Стрільба з лука. Командні змагання. Жінки. Збірна України (Вероніка Марченко, Анастасія Павлова, Лідія Січенікова) поступилася команді Росії.1/8 фіналу. Україна - Росія - 2:6***Теніс. Парні змагання. Жінки. Людмила та Надія Кіченок переламали хід поєдинку і вийшли далі.1-й раунд. Людмила Кіченок / Надія Кіченок (Україна) - Саня Мірза / Анкіта Райна (Індія) - 0:6, 7:6, 10:8***Фехтування. Шпага. Чоловіки. З трьох наших представників перший раунд подолав лише Ігор Рейзлін.Ігор Рейзлін - Бенжамін Штеффен (Швейцарія) - 15:11Роман Свічкар - Макс Хайнцер (Швейцарія) - 11:15Богдан Нікішин - Мінгао Лан (Китай) - 12:13***Дзюдо. 66 кг. Чоловіки. Георгій Зантарая переміг іспанця іппоном і вийшов в 1/8 фіналу.1/16 фіналу. Георгій Зантарая (Україна) - Альберто Гайтеро-Мартін (Іспанія) - 10:0***Бокс. Ярослав Харциз у всіх трьох раундах поступився азербайджанцю.1/16 фіналу. Ярослав Харциз (Україна) - Джавід Чалабієв (Азербайджан) - 0:5 Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!