Спеціальну технологію, що виробляє електричний струм з різниці напруг на освітлених і неосвітлених ділянках, тобто на стику світла і тіні, придумали в Сингапурі.
Прилад, який назвали синтезатор Норімакі, допомагає відчути п\'ять смаків. Пристрій допоможе тим, хто сидить на дієті. В основі технології лежить електрофорез.
Команда розробників BLUEVER створила новий пристрій, який може перетворити будь-який екран в сенсорний. Унікальний пристрій розташовано в правому верхньому куті вашого дисплея і дозволить вам взаємодіяти з допомогою дотику і перетягування курсору пучкою.
Дослідники з Массачусетського технологічного інституту випустили перший повністю гнучкий пристрій, який може перетворювати енергію сигналів Wi-Fi на електрику, необхідну для живлення електроніки.
Двоє молодих вчених Міранда Венг (Miranda Wang) і Джіні Яо (Jeanny Yao) спеціально створили бактерію, яка може розкладати пластик на більш прості полімери і вуглекислий газ.
Інженери із Disney Research створили робота, який вміє виконувати переворот в польоті з троса. Як зазначається, такі роботи згодом можуть замінити у цій професії людей.
Компанія Wiliot розробила чіп з Bluetooth-модулем, у якого немає батареї. Пристрій-наклейка працює за рахунок радіочастот, що знаходяться в навколишньому середовищі — це може бути Bluetooth, Wi-Fi або випромінювання стільникових...
Перше у своєму роді дослідження, опубліковане в журналі Scientific Reports, описує сплав на основі карбіду титану (TiC) і легованого молібден-кремній-бору (Mo-Si-B), або MoSiBTiC, високотемпературну міцність якого визначили постійним впливом при температурах від 1400°C до...
Вчені вперше створили систему штучного фотосинтезу, яка може використовувати вуглекислий газ з повітря, а не в рідкому вигляді. Досягнення дає надію на швидкий вихід подібних розробок з лабораторії. Результати опубліковані в журналі ACS Sustainable Chemistry &...