Вчені з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго виростили в лабораторії мозкову тканину, яка вперше проявила електричну активність, схожу на активність мозку недоношеної дитини.
Вчені Університету Мельбурна створили пристрій «стентрод» (stentrode), здатний при введенні в мозок людини зчитувати сигнали нервових клітин — нейронів.
Спеціальну технологію, що виробляє електричний струм з різниці напруг на освітлених і неосвітлених ділянках, тобто на стику світла і тіні, придумали в Сингапурі.
Вчені встановили зв\'язок між голодуванням та мозковими функціями. Лабораторний експеримент з плодовими мушками довів, що голодування позитивно позначається на роботі мозку.
Дія ISRIB поки перевірена тільки на мишах, але його результати \"приголомшили\" фахівців. Усього за три дні прийому когнітивні здібності старих тварин зросли до юнацького рівня.
Двоє молодих вчених Міранда Венг (Miranda Wang) і Джіні Яо (Jeanny Yao) спеціально створили бактерію, яка може розкладати пластик на більш прості полімери і вуглекислий газ.
Матеріал, виготовлений фахівцями Каліфорнійського університету в Санта-Барбарі, стане в нагоді для створення бронежилетів і зчленувань роботів-вантажників - він тягнеться без розривів і самостійно відновлює порушені молекулярні...
Фахівці виконали тривимірну комп\'ютерну реконструкцію внутрішнього простору черепа анкілозавра, що дозволило описати пристрій мозку і судин голови тварини.
Намалювати на комп\'ютері навіть примітивну тривимірну сцену без навичок 3D-моделювання вкрай складно, але завдяки стартапу WordsEye зробити це зможе кожен охочий незалежно від рівня володіння спеціальними програмами.
Для українського баскетболіста Кирила Фесенка найкращою грою у НБА був матч проти Х\'юстона і Яо Міня.Про це заявив сам баскетболіст.\"Найкраща гра в НБА - проти Х\'юстона і Яо Міня, в якій я зробив свій єдиний дабл-дабл. Ми грали в Х\'юстоні і програли ...