Українці стигматизують вакцинацію та не особливо хочуть робити щеплення від COVID-19. Не останню роль в цьому відіграють самі медики, констатують експерти. А також активакцинальні кампанії 2000-х років.
КИЇВ. 29 січня. УНН. В Україні невдовзі розпочнеться вакцинація від COVID-19, і на першому етапі щеплять 367 тис. осіб - медиків, військовослужбовців та інших. Хто саме першим отримає щеплення - під час брифінгу розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент УНН.
Уряд України планує закупити успішно випробувану та зареєстровану вакцину від COVID-19. Кого з українців планують вакцинувати в першу чергу? І чи є готовність з боку населення до такого щеплення?
Десять соціальних категорій, які отримають щеплення першими, мобільні бригади, додаток \"Дія\" - в Україні розробили та затвердили план імунізації від COVID-19. Як це відбуватиметься?
КИЇВ. 10 лютого. УНН. Люди самі не зможуть вибрати той чи інший вид вакцини від коронавірусу під час масової вакцинації. Про це розповів виконуючий обов’язки голови Центру громадського здоров’я МОЗ Ігор Кузін в ефірі каналу \"Україна 24\", повідомляє УНН.
З грудня 2020 року в Європі триває масова вакцинація населення від коронавірусу. Про те, як до щеплень ставляться жителі різних європейських країн, в огляді DW.
Вчені виявили, що вакцина від туберкульозу може допомогти імунній системі боротися з коронавірусом, зараз у Нідерландах та Австралії намагаються підтвердити цей факт.
Ці чутки не нові, але у них і надалі вірять: мовляв, вакцини від коронавірусу можуть призвести до безпліддя у чоловіків і жінок. Наскільки ці побоювання виправдані?
КИЇВ. 16 лютого. УНН. В Україні з дня на день почнеться вакцинування від COVID-19. Тож важливим питанням, на яке вже почали відповідати у країнах, де масові щеплення від коронавірусу вже стартували, є дилема: пити чи не пити алкоголь перед або після вакцинування. Експерти вважають, що немає жодних підстав вважати, що алкоголь якимось чином знижує ефективність вакцини. Про це...